ZÁKLADNÍ ŠKOLA: Zrušení výuky z důvodu nařízení vlády

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se s účinností od 16. března 2020 přerušuje výuka v ZŠ Lukov až do odvolání! Informace o opětovném nástupu do školy prosíme sledujte v médiích, na webu školy!

Rodiče dětí do 10ti let mají nárok na ošetřovné, pokud se rozhodnou zůstat s dětmi v důsledku zrušení výuky doma. Potvrzení si můžete vyzvednout u ředitelky školy.. Pokud máte o ošetřovné zájem, kontaktujte řed. školy – SMS – tel.:605579087 nebo e-mail: b.potesilova@seznam.cz – tiskopis budete mít připraven!

Školní družina a Školní jídelna jsou pro žáky mimo provoz!

Žákům budou úkoly pro domácí práci doručeny na email rodičů nebo si je rodiče mohou osobně vyzvednout každý týden od pátku do neděle!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *